Aktualności

Kierowca testowy Huracana unika uwiecznienia jego auta na filmie


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-05-05 | Komentarzy:

Wprowadzenie auta do sprzedaży musi być poprzedzone serią testów, również drogowych, mających na celu dopracowanie nowego pojazdu. Producenci na wszelkie sposoby starają się uniknąć przecieku informacji do prasy. Fotografowie nie dają jednak za wygraną.

O żadnym modelu w historii Lamborghini nie dało się powiedzieć, że nie rzuca się w oczy. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej propozycji Włochów - Huracana. Z tego właśnie powodu wszelkie próby uliczne ciężko utrzymać w tajemnicy. Tego typu pojazd przyciąga mnóstwo migawek aparatów. Problemem staje się osoba, która zawodowo zajmuje się tropieniem aut w fazie testów, i na dodatek wykazuje się ogromną determinacją w wykonywaniu swoich obowiązków. 

huracan_1.jpg

Po nieudanej próbie ucieczki na autostradzie kierowca egzotyka wezwał posiłki w postaci szarego Audi, które swoją karoserią skutecznie blokowało możliwość zrobienia dobrego ujęcia. Fotograf był jednak nieustępliwy. Tym sposobem naraził się na brak sympatii ze strony 2 smutnych panów. Po zatrzymaniu się postanowili oni jasno wytłumaczyć autorowi filmu, że ich irytuje. Tym samym ujawnił się szczęśliwiec, który miał możliwość przetestowania nowego Lamborghini. Sądząc po aparycji nie był to typowy kierowca testowy, a raczej amerykański kuzyn kierowcy testowego Lamborghini.Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.48855686187744 s