Aktualności

Lamborghini Aventador Roadster po wizycie u Vorsteinera


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-05-09 | Komentarzy:

Lamborghini Aventador niezmiennie pozostaje łakomym kąskiem dla warsztatów tuningowych. Teraz przyszedł czas na wizję Vorsteinera.

Tym razem celem modyfikacji stała się zwracająca jeszcze większą uwagę wersja Roadster. Do współpracy przy przebudowie zaproszono Prestige Imports, Wheels Boutique, oraz dealera Lamborghini z Miami. 

aven_7.jpg

Auto przyciąga spojrzenia na ulicach Florydy, gdzie za sprawą niespotykanego koloru i niekwestionowanej mocy nazywany jest Hulkiem. Odcień o nazwie Verde Ithica to jaskrawa zieleń, która zagościła nie tylko na karoserii, ale również na zaciskach hamulcowych. Dzieło biura projektowego Lamborghini nie zostało zepsute nadmiarem dodatków. Pakiet stylistyczny proponowany przez Vorsteinera jest delikatny, aczkolwiek zauważalny. Przede wszystkim za sprawą materiału z jakiego jest wykonany.

aven_3.jpg

W tego typu pojeździe jedynym słusznym budulcem dla bodykitu jest carbon. Znalazł się on na dokładce przedniego zderzaka, tylnym dyfozorze, spoilerze na pokrywie silnika oraz na osłonach wlotów powietrza. Również obręcze zostały zmienione na nowe. Obecnie w nadkolach znajdują się felgi ADV.1, model Reventador M.V1. Dwudziestocalowe koła z przodu, oraz o cal większe na osi tylnej pomalowane są w kontrastującą z nadwoziem czerń.

aven_8.jpg

Nowy pakiet stylistyczny dodaje Hulkowi  kilka punktów do i tak ogromnego poziomu agresji. Wszystko zostało wykonane w taki sposób, aby wyglądało jak z fabryki. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający klienci powinni być usatysfakcjonowani.


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.51490592956543 s