Giełda tuningowanych aut


Aktualności

Lamborghini Murcielago Final Edition LP 720-4


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-07-13 | Komentarzy:

Ładne kilka miesięcy temu Lamborghini zakończyło produkcję modelu Murcielago. Mimo iż auto przeszło do historii, Wheelsandmore chce się godnie z nim pożegnać. W tym celu powstał pakiet o nazwie Final Edition. Seria zmian skupia się głównie na możliwościach technicznych supersamochodu.

Styliści nie chcieli w drastyczny sposób zmieniać wizerunku Murcielago Super Veloce. Dlatego w wyglądzie karoserii zmieniły się jedynie trzy elementy. Na początek nadwozie otrzymało matowy, zielony kolor. Tuner nazywa tą barwę ciemną oliwką. Następnie w okolicy prawych i lewych drzwi pojawiła się grafika przedstawiająca czaszkę. Ostatnią ingerencją w stylistykę były czarne felgi aluminiowe. Obręcze liczą 20 cali wielkości i mają ciekawy wzór.

Lamborghini_Murcielago_Final_Edition_LP_720_4_2.jpg


W centralnym punkcie podwozia Lambo znajduje się 6,5-litrowe V12. Ponieważ to model Super Veloce, jednostka napędowa rozwija 670 koni i 660 Nm. Murcielago nie jest lekkie, jednak mimo to pierwsza setka może się pojawić po 3,2 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 337 km/h. Wheelsandmore zaproponowało V-dwunastce nowe oprogramowanie oraz specjalnie przygotowany układ wydechowy. W ten sposób moc wzrosła do 720 koni mechanicznych i 700 Nm.

Lamborghini_Murcielago_Final_Edition_LP_720_4_3.jpg


Niestety, ale tuner nie podzielił się ani informacjami na temat nowych czasów przyspieszeń, ani ceny pakietu.

Foto: Wheelsandmore


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 5/5 (3 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.640408039093 s