Aktualności

Lamborghini Terzo Millenio - hiperauto na trzecie milenium


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-11-07 | Komentarzy:
Lamborghini przedstawiło swoją wizję przyszłości. Jest to pierwszy krok włoskiej marki w kierunku pierwszego elektrycznego hiperauta ze wściekłym bykiem na masce. Nie należy spodziwać się go za rok, dwa, a nawet za dekadę. Lamborghini jak na razie odkłada porzucenie wolnossących V12 do trzeciego milenium, ale mimo wszystko zapowiada zmiany.

Przed wami Lamborghini Terzo Millennio, czyli model studyjny "trzeciego tysiąclecia. Koncept powstał we współpracy ze studentami z MIT (Massachusetts Institute of Technology) oraz fachowcami z Dinca Research Lab. Koncept bazuje na ultranowoczesnych technologiach - posiada funkcjonalne, "samo-leczące się" nadwozie z włókna węglowego, a także napęd oparty na superkondensatorach i magazynach energii zintegrowanych z elementami karoserii. Pojazd posiadałby cztery silniki elektryczne, jeden na każde koło.

2.jpg

4.jpg

3.jpg

5.jpg

Lamborghini nie wtajemnicza nas w detale specyfikacji technicznej Lambo przyszłości. Postęp technologiczny wciąż biegnie niczym Bolt na 100 metrów. To co teraz widzimy może być tak naprawdę małą cząstką tego, co nas czeka naprawdę. 

Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.85654497146606 s