Aktualności

Lancer Evo X, który mocno odbiega od korzeni


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-05-08 | Komentarzy:

Mitsubishi Lancer Evolution wraz z Subaru Imprezą tworzy legendę WRC. Czterodrzwiowy sedan pomimo pozornie przeciętnej wersji nadwoziowej jest pełnoprawnym autem sportowym gotowym stawić czoła szutrowym odcinkom specjalnym. Są jednak egzemplarze, które raczej na zawsze pozostaną na odcinkach asfaltowych.

Białe Evo X zostało poddane kilku modyfikacjom mającym na celu wyróżnienie tego auta w tłumie. Auto zostało mocno obniżone, natomiast w nadkolach zamiast rajdowych opon z kultowymi felgami OZ znajdują się obecnie obręcze renomowanego Vossena o średnicy 19 i szerokości aż 10 cali. Przedni zderzak zyskał sporych rozmiarów dokładkę, która optycznie jeszcze bardziej zbliża auto do ziemi. Ortodoksyjni fani modelu mogą mieć problem z akceptacją decyzji o usunięciu charakterystycznego skrzydła na tylnej klapie. 

evo_vossen_2.jpg

Prezentowanej wizji właściciela z pewnością nie można odmówić oryginalności. Pojawia się jednak pytanie, czy chcąc je wyróżnić nie odebrano mu zbyt dużej części jego rajdowego ducha? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy Wam. Zobaczcie bardzo klimatyczne video prezentujące to auto.Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21544
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 304

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.58556294441223 s