Aktualności

Lewis Hamilton zaliczył stłuczkę w Pagani Zonda 760LH w Monako


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2015-11-12 | Komentarzy:

Trzykrotny mistrz świata Formuły 1 zaliczył niegroźny wypadek w centrum Monako w nocy, około godziny 3:30 w poniedziałek. Nikomu nic się nie stało. Szczegóły sytuacji nie są znane, a sama sprawa do dnia dzisiejszego nie obiła się większym echem w mediach. Wiadomo, ze Pagani Zonda prowadzona przez Lewisa zaliczyło stłuczkę z innym stojącym pojazdem. Hamilton musiał przełożyć swój wyjazd do Sao Paulo na przedostatnie Grand Prix w sezonie o jeden dzień w związku z medycznymi badaniami po wypadku i zaleceniem odpoczynku od lekarza. Na instagramie kierowcy wyścigowego możemy przeczytać komunikat w tej sprawie:

hamilton.jpg
źródło: instagram.com

"Drodzy fani, chciałbym was poinformować, dlaczego nie udzielałem się w ostatnim czasie w mediach społecznościowych. Zmagałem się z gorączką, ale także miałem wypadek drogowy w Monako w poniedziałek wieczorem. Na szczęście nikt nie ucierpiał, to najważniejsze. Po konsultacji z zespołem i lekarzem postanowiliśmy wspólnie, że najlepiej dla mnie będzie zostać w domu oraz odpoczywać. Czuję się już lepiej i właśnie jestem na pokładzie samolotu lecącego do Brazylii. Błędy przytrafiają się każdemu, ale uczymy się na nich. Nie mogę się już doczekać weekendu z Grand Prix".

Jeden z naocznych świadków i autor jedynego zdjęcia, które uwieczniło zdarzenie twierdzi, że fioletowa Zonda nie zdołała wyjść z poślizgu, w który wpadła po efektownym przejeździe przez centrum.

12224678_784868621640310_888085039_n.jpg

Tak prezentuje się fioletowa bestia: 

 Oceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.47398090362549 s