Aktualności

Lexus IS TRD


Autor: Jan Kotowski | Dodano: 2013-05-18 | Komentarzy:

TRD czyli Toyota Racing Development to firma znana i lubiana, jak świat tuningu długi i szeroki. Ten legendarny już, „nadworny” tuner Toyoty i Lexusa ma na swoim koncie wiele modeli, które dziś stanowią swego rodzaju klasyki w JDM’owym światku.

lexus_is_by_trd_800x0w.jpg

Tym razem specjaliści z TRD zajęli się najnowszym wcieleniem Lexusa IS. Przeważnie TRD oferuje swoim klientom przeróbki wizualne i delikatne ulepszenie kokpitu oraz właściwości jezdnych ich aut. Tak też jest tym razem. Lexus w pakiecie otrzymuje nowe progi, przedni i tylny zderzak wraz z zintegrowanym dyfuzorem, spoiler oraz sportowy układ wydechowy z podwójnymi końcówkami.

Dodatkowo, właściwości jezdne IS’a wspomaga nowe zawieszenie ze sportowymi amortyzatorami i sprężynami. Miłym dopełnieniem są nowe 19 calowe obręcze.

lexus_is_by_trd_2_800x0w.jpg

Niestety dodatki te dostępne są jedynie w Japonii, małym pocieszeniem jest prawdopodobieństwo, że trafią one także na rynek amerykański.

Zarówno body kit, zawieszenie jak i koła można zakupić oddzielnie, co daje pewną swobodę indywidualnym importerom tych części. Ceny to odpowiednio 4.300USD za pakiet aerodynamiczny, 2.900USD za zawieszenie i 5.200USD za koła.


Galeria zdjęć




Oceń...



Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi


Lexus | IS | TRD


Zobacz także




Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.4957292079926 s