Aktualności

Los Angeles strzeżone przez 160 elektrycznych radiowozów - Tesla Model S batem na piratów


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2015-09-12 | Komentarzy:

Miasto aniołów będzie strzeżone przez cichą flotę. Amerykańskie wozy z HEMI pod maską odchodzą do lamusa... Oto policja przyszłości.

Drugie największe miasto w Stanach Zjednoczonych - Los Angeles planuje zainwestować w zastęp elektrycznych radiowozów. Policja do 2017 roku otrzyma 160 samochodów elektrycznych i 128 hybryd, które będzie strzegło miasto. Dotychczasowe radiowozy zostaną zwolnione ze służby. Do 2025 roku nie będzie tam ani jednego radiowozu z tradycyjnym silnikiem spalinowym. Władze miasta mówią, że jest to kolejny krok w stronę ekologii. Jak na razie nie wiemy, w które elektryczne samochody zainwestują władze miasta. Na pewno będzie to BMW i3 i Tesla Model S P85D. Czyżby zielony to "nowy czarny" w L.A.?

los.jpg

Tesla Model S P85D będzie prawdopodobnie najszybszym pojazdem, który wpadnie w ręce policjantów z Los Angeles. Najnowsza generacja P85D cechuje się mocą 692 KM i momentem obrotowym 930 Nm, które są generowane za pomocą dwóch jednostek napędowych. Sprawdziliśmy, jak działa tryb Insane (klik).

los2.jpg
źródło: twitter.com

Nam osobiście bardziej do gustu przypadła kolekcja radiowozów w Dubaju (klik).


Zobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi


los | angeles | tesla | bmw


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.8517649173737 s