Aktualności

M pakiet do X3


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2010-12-19 | Komentarzy:

Można oceniać BMW X3 w różny sposób, jednak trzeba przyznać, że jego stylistyka jest połączeniem agresywnych linii. Aby uwydatnić ten fakt w jeszcze większym stopniu, bawarski producent postanowił przygotować pakiet modyfikacji M Power. Dzięki niemu karoseria terenówki zyska jeszcze bardziej dynamiczny i sportowy charakter.

Gdy zdecydujecie się na zakup pakietu M, wasze X3 otrzyma bardziej wyraziste zderzaki i nadkola. Ponadto pojawią się nowe obręcze aluminiowe. Dynamiczne alusy mogą występować w rozmiarze 18, 19 lub nawet 20 cali. Unikalną opcją jest specjalny kolor lakieru. Barwa Carbon Black jest dostępna tylko i wyłącznie w pakietach M.

2011_bmw_x3_m_sports_18.jpg


Zaglądając do wnętrza odkryjecie sportowe fotele. Będą one naprawdę dobrze wyprofilowane i w standardzie pokryte połączeniem skóry oraz materiału. Aby na całej ich powierzchni pojawiła się skóra, będziecie musieli sięgnąć głębiej do kieszeni. Pakiet M zakłada także montaż sportowego koła kierownicy. To jest mięsiste i zapewnia wzorowe trzymanie. Na desce rozdzielczej i tunelu centralnym pojawi się wykończenie ze szczotkowanego aluminium. Będzie można także zauważyć obecność znaków z napisem M Power.

2011_bmw_x3_m_sports_12.jpg


Na razie nie wiadomo ile będzie kosztować bardziej agresywny pakiet do X3. Pewnej jest tylko to, że sprzedaż rozpocznie się na wiosnę roku przyszłego.


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 3.75/5 (4 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 81

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

2.1579260826111 s