Aktualności

M3 Frozen Black


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-06-13 | Komentarzy:

BMW oficjalnie poinformowało o planach na najbliższe kilka tygodni. Jednym z ważniejszych punktów jest wprowadzenie na rynek limitowanej wersji modelu M3. Auto będzie się wyróżniać nieco bardziej agresywną stylistyką karoserii i innymi materiałami wykończeniowymi wnętrza.

Bawarczykom bardzo zależało na tym, aby Frozen Black robiła mroczne wrażenie. Pewnie dlatego cała karoseria została pokryta czarnym, matowym lakierem. Dla lepszego efektu producent dorzucił 19-calowe obręcze znane z M3 GTS, spod których wystają czerwone zaciski hamulców.

BMW_M3_Frozen_Balck_1.JPG


We wnętrzu styliści także postawili na czerń. Fotele, boczki drzwi, czy część deski rozdzielczej wykończono wysokiej jakości, czarną skórą, która była zszyta czerwoną nicią. Poza tym Bawarczycy nie zapomnieli o dodatkowym wyposażeniu. Frozen Black posiada w standardzie podgrzewane fotele z przodu, dobry system audio oraz nawigację satelitarną.

BMW_M3_Frozen_Balck_3.JPG


Identycznie jak w standardowej wersji M3, moc pochodzi z 4-litrowego silnika V8. Motor nie został w żaden sposób podkręcony, zatem produkuje 420 koni mechanicznych i 400 Nm momentu obrotowego. W ramach wersji Frozen Black BMW dorzuca dwusprzęgłową skrzynię M-DCT. Jej szybka praca powoduje, że pierwsza setka pojawi się po 4,5 sekundy.

BMW_M3_Frozen_Balck_5.JPG


Gdybyście postanowili kupić jedno z dwudziestu limitowanych M3, powinniście wiedzieć o dwóch rzeczach. Po pierwsze cała seria zostanie sprzedana na terenie Stanów Zjednoczonych. Po drugie za każde z aut BMW winszuje sobie 79.650 dolarów. To aż o 20 tysięcy dolarów więcej, niż za standardową wersję M3. Naszym zdaniem niezbyt drastyczne zmiany w stylistyce nie są aż tyle warte.

Foto: BMW


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.50507402420044 s