Giełda tuningowanych aut


Aktualności

Matowy Escalade


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2010-11-30 | Komentarzy:

Cadillac Escalade jest świetnie znanym pojazdem. SUV sprawił, że auta tej amerykańskiej marki wreszcie poszerzyły grono klientów. Od momentu premiery, do salonów Cadillaca przybywali już nie tylko emeryci z Florydy, ale także raperzy i liczne gwiazdy. Escalade poniekąd stał się nawet autem kultowym. Dlatego też jest popularnym obiektem zainteresowania dla tunerów. Ostatnio modyfikację zaprezentował Platinum Motorsport.

Pracownicy domu tuningowego zanim wzięli się za pakiet, zadali sobie proste pytanie. Mianowicie jak sprawić, że potężny i iście amerykański SUV stanie się bardziej agresywny i zadziorny? W pierwszej kolejności pomysł podsunęli lakiernicy. Każdy element karoserii został
pokryty czarną barwą. Nie jest to jednak perłowa, czy metaliczna czerń. Kolor został bowiem wykończony na matowo. Dzięki temu nadwozie w jeszcze większym stopniu pasować będzie do groźnego i buntowniczego wizerunku topowych raperów.

platinum_motorsport_darkens_the_cadillac_escalade_medium_1.jpg


Oczywiście Platinum Motorsport zdaje sobie sprawę z faktu, że nie ma dobrej modyfikacji bez odpowiednich kół. Pakiet stylistyczny został zatem przybrany
22-calowymi felgami o nazwie Agetro F12. Alusy charakteryzują się prostą formą i sporym progiem. Co więcej, ich wyróżnikiem jest także barwa. O ile wnętrze pokryte zostało matową czernią, o tyle obręcz jest błyszcząca.

platinum_motorsport_darkens_the_cadillac_escalade_medium_4.jpg


Musimy przyznać, że Escalade przeprojektowany przez amerykańskiego tunera
wygląda dosyć dobrze. Matowa czerń wpisuje się w ostatnią modę i sprawia, że SUV prezentuje się masywnie i agresywnie za razem. Niestety, ale nie mamy żadnych informacji o cenie pakietu.


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 5/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

2.8601310253143 s