Giełda tuningowanych aut


Aktualności

Mercedes A klasy od Inden Design i Binz Sport


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2013-07-16 | Komentarzy:

Mercedes A-klasy jest ładny już po zjechaniu z taśmy produkcyjnej, ale przecież nie brakuje tunerów, którzy z takich właśnie udanych aut seryjnych tworzą obiekty westchnień. Oto efekty prac połączonych mocy Inden Design i Binz Sport z Niemiec.

Bazą obydwu projektów stały się A-klasy doposażone w pakiety AMG, które upodabniają je do najmocniejszej odmiany A45 AMG. Pod zderzakami i progami zamontowano włókno węglowe, a także przeprojektowano dyfuzor, aby ciasno oplatał wydech zapożyczony wprost z Mercedesa C63 AMG Black Series. Dzięki ingerencji w zawieszenie i obniżeniu auta o 35 mm w nadkolach ciasno kręcą się nieseryjne koła. W szarym samochodzie zdecydowano się na felgi BBS CH-R w rozmiarach 8,5x19 cali z oponami 225/35 z przodu oraz 9,5x19 cali z oponami 255/30 z tyłu, natomiast w czerwonym na matowo czarne Barracuda Shoxx 9x19 cali obute w opony 235/35.

mercedes_a_klasa_inden_design_1.jpg

Pomimo, że modyfikacje nie mają zbyt szerokiego zasięgu, to są wysmakowane i sprawiają, że A-klasa wygląda jeszcze lepiej. Projekt to zapowiedź dalszej współpracy Inden Design i Binz Sport, więc liczymy na kolejne udane samochody spod ich bandery.

[Foto: worldcarfans.com]


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 5/5 (2 głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.2285361289978 s