Aktualności

Michael Schumacher wyszedł ze szpitala


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-09-09 | Komentarzy:

Siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1, Michael Schumacher opuścił dziś klinikę w Lozannie i został przewieziony do swojego domu w Gland w Szwajcarii. W opinii lekarzy, jego stan zdrowia pozwala na dalszą rehabilitację w domowym zaciszu. Przed 45-latkiem jest jednak jeszcze długa i trudna droga, aby powrócić do zdrowia po pechowym upadku.

29 grudnia 2013 roku Schumacher uległ wypadkowi podczas jazdy na nartach, gdy spędzał urlop we francuskich Alpach. W wyniku uderzenia głową w kamień doznał poważnych obrażeń. Lekarze zadecydowali o poddaniu pacjenta śpiączce farmakologicznej, ponieważ istniało zagrożenie życia. W czasie gdy Niemiec był przewożony ze szpitala w Grenoble do kliniki rehabilitacyjnej w Lozannie podano informację o tym, że część jego dokumentacji medycznej została skradziona (zobacz klik).

W czasie konferencji prasowej na temat aktualnego stanu zdrowia legendy Formuły 1 wypowiedziała się jego menedżerka Sabine Kehm. Dalsza hospitalizacja nie jest już potrzebna, bowiem w ciągu ostatnich miesięcy Schumacher dokonał znaczącego powrotu do zdrowia. W związku z tym dalsza rehabilitacja będzie odbywała się w domu. Michelowi z całego serca życzymy niesłabnącej wytrwałości w walce o odzyskanie pełnej sprawności.Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.56260108947754 s