Aktualności

Miejsce w kolejce na Mercedesa-AMG Project One na sprzedaż z marżą 99% wartości auta!


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-11-09 | Komentarzy:

Mercedes AMG Project One to bez wątpienia jedna z najgorętszych premier tego roku. 1000 KM z turbodoładowanej jednostki V6 o pojemności 1,6-litra rodem z bolidu F1 i czterech silników elektrycznych, niesamowite nadwozie z płetwą rekina, a także powalające osiągi to tylko początek listy mocnych stron nowego projektu Mercedesa. Hiper hybryda z malowaną gwiazdą powstanie jedynie w 275 sztukach. Chętnych było na tyle dużo, że już w dniu premiery lista była zapełniona po brzegi (klik).

Kilka dni temu w sieci pojawiła się jednak informacja, że jeden z klientów jest skłonny oddać swój slot w zamian za rekompensatę finansową. Cena powala...Ale o tym później.

W wielu przypadkach praktyki związanie z handlowaniem miejsca w kolejce są zabronione lub wymagają akceptacji przedstawiciela marki. Doskonałym przykładem jest Tesla. Składając zamówienie na model 3 trzeba zapłacić 1000 dolarów zaliczki. Standardowy czas oczekiwania na dostarczenie auta to minimum 18 miesięcy. Najbardziej niecierpliwi mogą jednak skorzystać z ofert sprzedaży alokacji miejsc o krótszym czasie oczekiwania, okazji nie brakuje. Oferujący chcą za to nawet 4 tys. USD, czyli równowartość czterech slotów. Tesla pozwala na zmianę osoby zamawiającego, ale w umowie zastrzega, że musi to pierw zaakceptować. Tego typu praktyki nie sposób stosować w przypadku McLarena, czy Astona Martina. Mercedes do tej grupy nie należy, a jako pierwszy w przypadku Project One skorzystał z tej możliwości pewien salon samochodowy z Monachium.

pobrane.jpg

DI Automobile GmbH oferuje swój slot na limitowanego Mercedesa za równowartość 5 230 000 dolarów, podczas gdy katalogowa cena hiperauta jest o połowę tańsza i wynosi 2 630 000 dolarów. Niestety, zjawisko car flipu jest coraz powszechniejsze. Firmy z odpowiednim kapitałem inwestują nie tylko w rynek nieruchomości, ale także coraz bardziej panoszą się na rynku ekskluzywnych samochodów.

Ogłoszenie sprzedaży znajdziecie tutaj (klik).Oceń...Ocena: 4/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.5475959777832 s