Aktualności

Milionowa strata BMW z powodu pijanych i naćpanych pracowników


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-03-22 | Komentarzy:

Do kuriozalnej sytuacji doszło w Fabryce BMW znajdującej się w Monachium. Dwóch pracowników podczas swojej przerwy zdecydowało się na zapalenie marihuany. Zamiast montować układy wydechowe, zrelaksowali się i zasnęli. W związku z tą sytuacją doszło do zatrzymania taśm produkcyjnych na 40 minut. Poza marihuaną u jednego z pracowników stwierdzono także 1 promil alkoholu we krwi.

Milionowa_strata_BMW._Winni_pijani_i_nacpani_Polacy_pracujacy_w_fabryce_article.jpg

W fabryce tej pracuje w sumie 7800 pracowników, pochodzących z 50 różnych krajów zajmujących się składaniem serii 3 oraz 4. Poza zwykłymi wersjami wytwarzane są tutaj także wersje M3 oraz M4. W obecnej generacji dysponują one silnikami 3.0 R6 Twin Turbo o mocy 431 KM oraz napędem na tylne koła. Tak duża moc warta jest uwagi i dbałości o detale jak zresztą wszystkie auta marki premium. Dlatego takie sytuacje nie mogą się przytrafiać.

z16271509IE_Produkcja_BMW.jpg

Jeden z pracowników został zwolniony, natomiast drugiego przesunięto do innej fabryki. Niemiecki Bild szacuje, że taki przestój w fabryce mógł kosztować ponad milion euro. Sam rzecznik prasowy BMW mówi o 5 cyfrowej stracie. Dobrze, że w wyniku tego zdarzenia doszło jedynie do przerwy czasowej.Oceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.53564310073853 s