Aktualności

Mroczny Range Rover


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2010-12-06 | Komentarzy:

Już wielu tunerów próbowało swoich sił podczas modyfikacji Range Roverów, ponieważ auto idealnie nadaje się do tuningu optycznego. Prosta sylwetka jest w stanie przyjąć większość popularnych rozwiązań. Oczywiście należy jednak pamiętać o zachowaniu umiaru. Wtedy uda się uniknąć komicznego efektu. Teraz mamy do was pytanie. Jak sądzicie, firmie Startech udało się zachować umiar?

Już po pierwszym spojrzeniu można stwierdzić, że Startech nie tylko zachował umiar, ale także odwalił kawał dobrej roboty. Range Rover Sport prezentuje się groźnie,
mrocznie i bardzo sportowo. Cała karoseria jest czarna i nie ma nawet grama chromu. Przedni zderzak ma masę szczegółów, światła do jazdy dziennej i wygląda jak kwadratowa szczęka amerykańskiego superbohatera. Idealnym uzupełnieniem wizerunku twarzy jest spojrzenie nowych żarówek świateł. Aby Brytyjczyk prezentował się jak czarny charakter, dorzucono mu błyszczące, czarne obręcze aluminiowe. Felgi mają odpowiedni wzór i potężny rozmiar 22-cali. Historia mrocznego wizerunku jest pociągnięta także i z tyłu. Dyfuzor ma geometryczny kształt, a kwadratowe rury wydechowe idealnie uzupełniają całość.

2010_range_rover_sport_gets_startech_treatment_medium_4.jpg


Pracownicy Startech zadbali także o wnętrze. Standardowa kierownica zostanie wymieniona na sportową, a progi otrzymają
płytki z nierdzewnej stali. Ponadto kierowca odnajdzie aluminiowe nakładki na pedały oraz mięsiste dywaniki. Podstawowa modyfikacja wnętrza będzie dosyć prosta. Wymagający klienci mogą jednak zajrzeć na listę dodatkowych zabiegów. Za dopłatą można zmienić obicia foteli, czy chociażby wykończenia deski rozdzielczej.


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 4.4/5 (5 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 80

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.5595338344574 s