Aktualności

MTM zaleca właścicielom RS5 godzinę abstynencji!


Autor: PM | Dodano: 2010-09-06 | Komentarzy:

Permanentny brak czasu. To problem z którym borykamy się coraz częściej. Coraz szybsze tempo życia, praca… to wszystko sprawia, że wielu z nas często ubolewa, że doba ma tylko 24 godziny. Czasem bywa tak, że jak już znajdziemy wolną chwilę to okazuje się, że jest już środek nocy i niewiele da się już załatwić, oczywiście poza zakupami na stacji benzynowej. I jak tu znaleźć czas na czasochłonne modyfikacje samochodu?

Na szczególny brak czasu z pewnością narzekają właściciele sportowych, ekskluzywnych aut, jak np. RS5. Dostępne badania marketingowe często wskazują, że ludzie dobrze sytuowani (bo tacy są zazwyczaj posiadają auta z półki RS5 :) ) ponad wszystko cenią sobie swój czas. I tak mając do wyboru usługi droższe, jednak szybsze i generalnie mniej absorbujące, oraz takie na których można zaoszczędzić ale pod warunkiem poświęcenia czasu – przeważnie decydują się na pierwszą opcję.

794.jpg

Jak widać marketingowcy z firmy MTM doskonale rozumieją potrzeby swoich klientów. To była pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy, kiedy na skrzynce mailowej znalazłem nową informację prasową, w której MTM zaleca właścicielom RS5 godzinę rozstania ze swoim ulubionym autem. W zamian tunerzy oferują montaż urządzenia MTM V-Cantronic, które uwalnia RS5-tke z ogranicznika prędkości maksymalnej, dzięki czemu auto może pędzić z prędkością 308km/h (opcja szczególnie przydatna, kiedy do dyspozycji mamy niemiecką autostradę a każda minuta jest na cenę złota). Cena takiej przyjemności to 1,499 euro, a usługę można wykonać u partnetów MTM, lub w centrali firmy w niemieckim Wettstetten niedaleko rodzinnego miasta Audi – Ingolstadt.

Jeśli zapracowany posiadacz RS5 znajdzie jeszcze 4 godziny wolnego czasu, MTM może zaoferować kolejne modyfikacje. Bo właśnie tyle potrzeba aby zamontować zmodyfikowany układ wydechowy ze stali nierdzewnej, który nie tylko dobrze wygląda, ale również ma wpływ na dzwięk wydobywający się z ośmiocylindrowego silnika. Zmodyfikowany układ wydechowy to już koszt około 3,000 euro.

Oczywiście w ofercie MTM można znaleźć także szeroką ofertę felg w rozmiarach od 19” do 21”. Ceny rozpoczynają się od 2,249 euro.

797.jpg

Nikt nie lubi rozstawać się ze swoim autem. Jednak kiedy czas jest deficytowym towarem, oferta MTM wydaje się całkiem kusząca. W takiej sytuacji krótka abstynencja rzeczywiście może wyjść na dobre :)Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 5/5 (3 głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

2.4941799640656 s