Aktualności

Mycie z dzwonem w pakiecie - pracownik myjni wybrał się na jazdę próbną Porsche 911 klienta


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2018-05-14 | Komentarzy:
Zatankował i godzinę później skończył na płocie. 30-letni Robert G., pracownik jednej z kaliskich myjni detailingowcyh ukradł z zakładu pracy warte kilkaset tysięcy złotych Porsche 911. Podczas jazdy próbnej rozbił je na ogrodzeniu. Samochód trafił pewnego studia detailingowego na weekend. Zgłoszenie o kolizji drogowej na ul. Wodnej w Grabowie nad Prosą, policja otrzymała w niedzielę przed godziną 5 rano. Kiedy funkcjonariusze policji przyjechali na miejsce zdarzenia, zastali sam robity pojazd bez kierowcy, który uciekł pieszo. 

Policjanci prowadząc zynności, dość szybko ustalili, kto kierował pojazdem. Okazał się nim Robert G., 30 – letni mieszkaniec Zamościa w powiecie ostrowskim. Trzydziestolatek zatrudnił się w myjni, gdzie kompleksowo czyści się pojazdy. Mając wiedzę, gdzie właściciel pozostawia klucze od zakładu, dokonał ich kradzieży a następnie za pomocą oryginalnych kluczyków wyruszył w podróż życia po swoich rodzinnych stronach – informuje Mariusz Tomczak z policji w Ostrzeszowie.

y9d4wy34k68dcf3dv9ymj63v4d89c2mb_gallery.jpg

326_212823.jpg

z3xkkhkcjbq49zf7mycsznrgxtw75bjw.jpg

Robert G. postanowił się ukryć przed wymiarem sprawiedliwości, jednakże zamiar ten uniemożliwili mu policjanci po służbie z KP Grabów n/Pr. a do jego zatrzymania doprowadzili funkcjonariusze z PP Mikstat. Trzydziestolatek oprócz kradzieży z włamaniem odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym pomimo czynnego zakazu sądowego. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Oceń...Ocena: 2/5 (2 głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.67682600021362 s