Aktualności

Najciekawsze ogłoszenia motoryzacyjne: unikalne Lambo i niespotykane Camaro na sprzedaż


Autor: Piotr Korycki | Dodano: 2013-10-11 | Komentarzy:

Prezentowane na zdjęciu Lamborghini Reventon Roadster to prawdziwy unikat. Auto wyprodukowano w ilości zaledwie 15 sztuk. Egzemplarz z ogłoszenia jest ponadto jedynym z kierownicą po prawej stronie, który został sprzedany poza Azją. Lambo ma silnik o pojemności 6500 centymetrów sześciennych i mocy 670 koni mechanicznych legitymujący się maksymalnym momentem obrotowym na poziomie 660 Nm. Auto osiąga pierwsze 100 kilometrów zaledwie po 3,4 s., a wskazówka prędkościomierza może dojść aż do 330 kilometrów na godzinę. Auto ma również raptem 16 000 km przebiegu. Pora wspomnieć o najistotniejszym parametrze - cenie. Auto kosztuje 1,1 mln funtów, co na pewno nie jest ceną okazyjną. Z drugiej strony auto jest tak unikalne, że jego cena będzie z pewnością rosła.

Drugie z prezentowanych aut to limuzyna powstała na bazie Chevroleta Camaro. O ile jesteśmy ogromnymi fanami amerykańskiej maszyny, o tyle ta przeróbka jest nieco...dyskusyjna.

Camaro_d__ugie_1.jpg

Auto kosztuje raptem 47 000 dolarów, co z pewnością spowodowane jest kilkoma defektami. Właściciel przyznaje, że w samochodzie jest problem z klimatyzacją i cały czas pali się kontrolka poduszki powietrznej. Patrząc na zdjęcie wnętrza, nie jest to jednak chyba największy problem. 


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.49071407318115 s