Aktualności

Nawiedzone auto szaleje na rosyjskiej ulicy


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-05-12 | Komentarzy:

Internet zdaje się nie mieć już wystarczająco dużo miejsca na wszystkie incydenty drogowe z Rosji. Jak już widzieliście na licznych filmach, tam może wydarzyć się wszystko. Pokażemy Wam dowód, że potrafią się tam jeszcze wydarzyć rzeczy, których nikt by się nie spodziewał.

Spokojny dzień w którymś z rosyjskich miast. Ruch jest płynny, pogoda sprzyja. Można powiedzieć że jak na uliczne warunki naszych wschodnich sąsiadów jest dość nudno. Idyllę zakłócił jednak pewien zagadkowy pojazd. Pozbawione kierowcy auto w niewytłumaczalny sposób pojawiło się w kadrze z zaklinowanym wstecznym biegiem. I w ten właśnie sposób z dużą prędkością narobiło sporo zamieszania w okolicy, niszcząc po drodze zieleń oraz blachy innych pojazdów.

Wiemy że częstą przyczyną podobnych zdarzeń jest wsiadanie za kółko po spożyciu alkoholu. Jak jednak zaklasyfikować "prowadzenie" bez udziału kierowcy? Praca likwidatora szkód komunikacyjnych musi być w Rosji uważana za zawód o podwyższonym ryzyku stresu.Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.73639392852783 s