Aktualności

Nietypowa zieleń na Porsche 911 Turbo S Cabrio od Edo Competition


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-03-25 | Komentarzy:

Porsche jest autem, które na co dzień nie rzuca się tak bardzo w oczy jak chociażby modele Ferrari czy Lamborghini. Firma Edo Competition postanowiła to zmienić decydując się na mocno nieszablonowy kolor oliwkowo zielony. Jak twierdzi tuner jest to jedyne na świecie Porsche w takim właśnie kolorze. W obecnej konfiguracji auto bardzo mocno zwraca na siebie uwagę i nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Do pełni szczęścia można także zdecydować się na podniesienie mocy w aucie.

porsche_911_turbo_s_edo_competition_7.jpg

Dla uzyskania jak najlepszego efektu w aucie poza specjalną zielenią założono także czarne koła wraz z żółtymi zaciskami hamulcowymi, które fantastycznie kontrastują z nadwoziem. Jeżeli poza kolorem oczekujecie także większej mocy, tuner może wam zamontować sportowy układ wydechowy. Wpłynie on nie tylko na zdecydowanie lepszy dźwięk samochodu ale także na podniesienie mocy o dodatkowe 20-25 KM.

porsche_911_turbo_s_edo_competition_3.jpg

Już seryjna moc w modelu Turbo S jest zdecydowanie wystarczająca, 585 KM jest w stanie katapultować was do 100 km/h w zaledwie 3 sekundy i to wszystko z odkrytym dachem.

porsche_911_turbo_s_edo_competition_9.jpg

Firma nie chwali się o ile poprawią się osiągi po zmianie wydechu, ale możecie być pewnie, że w sprzyjających warunkach bariera 3 sekund może zostać złamana. Samochód w takiej wersji zdecydowanie dedykowany jest dla osób, które pragną się wyróżnić z tłumu. Ludzie ceniący sobie anonimowość, na pewno pozostaną przy kolorze czarnym.

porsche_911_turbo_s_edo_competition_2.jpg

porsche_911_turbo_s_edo_competition_4.jpg

porsche_911_turbo_s_edo_competition_6.jpgOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.53490900993347 s