Aktualności

Nowa bestia Jona Olssona - 810 KM Rolls Royce Wraith, który zerwał z dobrymi manierami


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-06-26 | Komentarzy:

Szwedzki freestyler i motoryzacyjny maniak - Jon Olsson w najnowszym vlogu zaprezentował swój najnowszy projekt w charakterystycznym, wojskowym kamuflażu. Nie jest to nowe R8, ani kolejne RS6. Jest nim George The Rolls, czyli 810-konny Rolls Royce Wraith, który zerwał z dobrymi manierami i sau vivre(m). Pod maską luksusowej bestii spoczywa 6,6-litrowa jednostka V12 TwinTurbo zmodyfikowana przez Absolute Motors. Holenderski warsztat tuningowy z fabrycznego configu (632 KM, 800 Nm) zdołał wycisnąć dodatkowe 178 KM mocy, które zostały potwierdzone wykresem z pomiaru na hamowni.

Zobacz także 950-konną poezję - RS6 Jona Olssona z wydechem Milltek (klik

Nowa zabawka Jona ma oczywiście całe doposażenie, niezbędne podczas zimowych eskapad na narty. Na wyposażeniu pojawiły się dwa potężne ledowe reflektory na przodzie i cztery na dachu, przypominające rajdowe reflektory Hella. Rolls otrzymał także 24-calowe felgi Forgiato oraz dachowy bagażnik do zadań specjalnych, który  zamontowany jest za pomocą magnesów. W zimie otwarty dach zostanie zastąpiony przez najbardziej charakterystyczną trumnę na narty.

JON_Camo_DB_10.jpg

Dopełnieniem wszystkich modyfikacji jest zbudowany na zamówienie układ wydechowy Quicksilver.Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.6787588596344 s