Aktualności

Nowy supersamochód Porsche


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-07-13 | Komentarzy:
Z najnowszych informacji wynika, że niemiecki producent planuje wprowadzenie do sprzedaży supersamochodu, który uplasuje się powyżej modelu 911 GT2 RS. Bez wątpienia jest to świetna informacja dla maniaków prędkości. Co więcej wiadomo na temat projektu?

Dyskusja na temat nowego gracza na rynku szybkich coupe zaczęła się po wyemitowaniu wywiadu z szefem sprzedaży Porsche - Bernhardem Maierem, który przeprowadził dziennikarz telewizji Bloomberg. Przedstawiciel marki powiedział w pewnym momencie, że rozważany jest pomysł zalepienia luki między modelem 911 GT2 RS a 918 Spyder. Ponoć projekt ma odpowiadać zapotrzebowaniu rynkowemu.

Informacja z prędkością światła obiegła media na całym świecie. Nie ma się jednak co dziwić. Znając precyzję Porsche i łącząc ją z możliwościami na poziomie chociażby Lamborghini Aventadora, otrzymuje się wyjątkowy supersamochód. Wyjątkowa ma być również cena. Inaczej nie da się bowiem nazwać kwoty grubo ponad 250 tysięcy euro.

Porsche myśli jednak nie tylko o luce na rynku supersamochodów. Chce także zwiększyć zasięg oferty w innych segmentach. Dlatego rozważany jest pomysł stworzenia Panamery z większym rozstawem osi, czy całkowicie nowych wariantów Caymana i Boxstera.

Foto: Porsche

Zobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.0395138263702 s