Aktualności

Ogłoszenie sprzedaży Audi RS6, należącego kiedyś do Paula Walkera


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-05-23 | Komentarzy:

Na eBayu pojawiła się aukcja sprzedaży unikatowego w Stanach Zjednoczonych Audi RS6 Avant. Samochód należał kiedyś do tragicznie zmarłego Paula Walkera, więc ma on wartość kolekcjonerską.

RS6 pochodzi z 2003 roku, a do USA przypłynęło z Japonii. Z treści ogłoszenia wynika, że obecny właściciel kupił Audi bezpośrednio od aktora w 2011 roku. Miał wówczas przebieg 69 tysięcy mil. Wkrótce później wymieniony został silnik, a następnie skrzynia biegów przeszła gruntowny remont. Osoba, która zdecyduje się na zakup samochodu będzie cieszyła się zadbanym egzemplarzem, a w dodatku z ciekawą historią. Przypomnijmy, że pod maską Audi RS6 Avant pracuje 4,2-litrowa jednostka V8 o mocy 450 KM. Praktyczne kombi rozpędza się do 100 km/h w 4,7 sekundy.

audi_rs6_walker_5.jpg

W momencie publikacji cena auta wynosiła 61 tysięcy dolarów, a do zakończenia licytacji pozostawał jeden dzień. Link do aukcji znajdziecie tutaj (klik).

audi_rs6_walker_10.jpg

Opisywane Audi pochodzi od osoby prywatnej, ale po tragicznej śmierci Paula Walkera i Rogera Rodas w wypadku samochodowym, zdecydowano o sprzedaży ich imponującej kolekcji aut. Z pewnością wśród nich znajdą się jeszcze ciekawsze perełki. Więcej na ten temat możecie poczytać tutaj (zobacz klik).


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.47428607940674 s