Aktualności

Oto jak będzie wyglądała Supra z homologacją drogową


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2018-03-10 | Komentarzy:

Podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Genewie zadebiutował model, na który czekaliśmy od ponad dekady! Jest to nowa Supra w wyścigowej specyfikacji, która zapowiada powrót tego kultowego modelu na drogi publiczne (klik).

Samochód opracowywany jest we współpracy z BMW. Niemieckim odpowiednikiem Supry będzie model o nazwie Z4. Oba samochody będą dzieliły sześciocylindrowe jednostki napędowe oraz prawdopodobnie skrzynie biegów. Podczas prezentacji, szef działu technicznego, Tada potwierdził, że nowa Supra będzie oferowana tylko w automacie, a to oznacza, że na manualną przekładnię póki co nie ma co liczyć. Tada potwierdził także, że jednostka R6, chociaż nie jest to 2JZ będzie bardzo podatna na tuning. Wierzymy, że po debiucie modelu w Polsce znajdzie się wariat, który zdecyduje się na swap silnika na 2JZ.

Toyota - Here's How The Toyota GR Supra Concept Looks Without The Wings - News

Toyota - Here's How The Toyota GR Supra Concept Looks Without The Wings - News

Na portalu carthrottle.com opublikowano rendery, które przedstawiają Gazoo Supre bez wyścigowego dozbrojenia. Niewykluczone, że tak właśnie będzie prezentował się model z homologacją drogową. Według oficjalnych zapowiedzi, samochód wejdzie do europejskiej oferty już w 2019 roku, a debiut produkcyjnego modelu na drogi publiczne odbędzie się prawdopodobnie podczas targów w Detroit.Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.53502297401428 s