Aktualności

Pakiet Widebody dla SLSa AMG


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-04-25 | Komentarzy:

SGA Aerodynamics przygotowało gratkę dla tych, dla których fabryczny SLS AMG wydaje się zbyt grzeczny. Za sprawą pakietu poszerzającego karoserię mogą oni zaspokoić swoją wizję brutalnego auta sportowego.

Nie da się ukryć, że za inspirację dla tej przebudowy posłużył AMG w edycji Black Series, który również jest zauważalnie szerszy od swojego bardziej cywilizowanego kuzyna. 

sls_1.jpg

W skład pakietu stylizacyjnego wchodzi przemodelowany przedni zderzak wzbogacony o dokładkę z włókna węglowego, maska natomiast uzyskała dodatkowe wloty powietrza. Linia boczna nabrała charakteru za sprawą szerokich progów zwieńczonych równie rozłożystymi tylnymi błotnikami. Zwieńczeniem wszystkiego jest tylna partia nadwozia, gdzie doszukać się można carbonowego dyfuzora ze zintegrowanym układem wydechowym. 4 końcówki pochodzą wprost z serii Black.

sls_3.jpg

Nie da się również przeoczyć masywnego tylnego skrzydła. Materiał, z którego go wykonano jest oczywisty. Motyw agresji zapoczątkowany w nadwoziu został również przeszczepiony na koła. Wizja SGA Aerodynamics toczy się na felgach o 2 średnicach - 20 oraz 21 cali. Mocno zagięte ramiona sprawiające wrażenie będących stale w ruchu powstały w studiu projektowym MAE Design. Należy przyznać, iż szersza wersja Coupe Mercedesa wygląda szczególnie korzystnie w prezentowanym białym kolorze.Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.53770899772644 s