Aktualności

Panamera namalowana ręką Project Kahn


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2010-10-13 | Komentarzy:

Nie każdy tuner wychodzi z założenia, że prawdziwy kit musi poprawiać i wygląd i możliwości auta. Świetnym przykładem jest chociażby Project Kahn. Jego projektanci bardzo aktywnie zajmują się poprawianiem prezencji samochodu, jednak niemalże nigdy nie ingerują w jego możliwości techniczne. Oto najnowszy kit skierowany do Porsche Panamery.

W pierwszej kolejności pracownicy tunera wzięli papier ścierny i wygładzili niektóre krawędzie Panamery. Delikatnie przeprojektowane zostały zderzaki oraz progi boczne. Z tyłu pojawiły się także nowe końcówki wydechu. Po prawej i lewej stronie umieszczone zostały trzy, nachodzące na siebie rury. W ten sposób auto ma wyglądać nobliwie, jednak z delikatną nutą sportu.

porsche_panamera_by__6_800x0w.jpg


Już przy pierwszym spojrzeniu w oczy rzucą się całkowicie nowe felgi aluminiowe. Być może i są one potężne oraz zapewniają elegancję, jednak nam nie bardzo przypadły do gustu. Najgorszym ich elementem jest to, że bardzo wyraźnie kojarzą się z obręczami, które proponowało niegdyś Volvo. Liczymy dlatego, że Project Kahn zaproponuje jakąś alternatywę.

Wiadomo także, że tuner pogrzebał nieco we wnętrzu. Jako że jednak informacja o pakiecie jest bardzo wstępna, nie zostały udostępnione żadne zdjęcia, ani informacje. Nic nie wiadomo także na temat ceny pakietu.


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 5/5 (2 głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.0080070495605 s