Aktualności

Pies spowodował kolizję dwóch Ferrari 488GTB wartych ponad 4 mln złotych


Autor: Jey Wild | Dodano: 2016-09-11 | Komentarzy:

Widok uszkodzonego sportowego samochodu może przyprawiać o palpitacje serce niejednego fana motoryzacji, a co dopiero gdy uszkodzeniu ulegają dwa super auta w jednym czasie. Wypadek przedstawiony na poniższych fotografiach miał miejsce w Chinach. Ze względu na wygórowane podatki nałożone przez tamtejszy rząd na importowane auta, cena każdego z uszkodzonych Ferrari to przeszło 2,4 mln PLN. 

Do wypadku doszło z powodu psa przebiegającego przez ulicę. Kierowca białego Ferrari widząc psa i chcąc uniknąć zderzenia z nim ostro zahamował, niestety kierowca srebrnego Ferrari nie zdążył zareagować i uderzył w lewy tył białego 488, które później uderzyło jeszcze w barierki. Z całego tego zajścia bez szwanku wyszedł pies. Tablice rejestracyjne wskazują, że auta należały najprawdopodobniej do członków partii komunistycznej. Ferrari 488GTB to najnowszy sportowiec włoskiej marki z centralnie umieszczonym silnikiem, który zastąpił cieszący się dużym powodzeniem model 458 Italia. 

ferrari_488_gtb_crash_7.jpg

ferrari_488_gtb_crash_3.jpg

W modelu 488 wprowadzono turbodoładowanie, jednak nie odbierając przyjemności z jazdy. Oprogramowanie silnika jest napisane w taki sposób, aby jak najbardziej odzwierciedlać moc podawaną przez silniki wolnossące. Kierowca otrzymuje zdecydowanie większy zastrzyk mocy, który wynosi imponujące 670KM i daje możliwość przyśpieszenia w czasie 3s do 100 km/h.  


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21542
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 69

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.51705098152161 s