Aktualności

Pilot Gear Knobs z testem LaFerrari, P1, 918 Spyder


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2015-10-10 | Komentarzy:

Wielka trójka z Gear Knobs, czyli Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May szykują coś specjalnego w pierwszym odcinku nowego programu motoryzacyjnego, który będzie miał swoją premierę na platformie Amazon Prime. Od początku tygodnia trwają nagrania do pilota nowego show.

Na Twitterze Clarksona pojawiła się fotografia słynnych prezenterów w towarzystwie Ferrari LaFerrari, Porsche 918 Spyder oraz McLarena P1. Prawdopodobnie już w pierwszym odcinku dowiemy się tego, czego nie doczekaliśmy się w Top Gearze. Który z nich jest najlepszy. Stawka jest wysoka, ponieważ jeśli McLaren P1 nie okaże się najszybszy według zakładu sprzed kilku miesięcy Jeremy na zmienić swoje imię na Jennifer.

Bez__tytu__u222.jpg

Trudności z przeprowadzeniem testu do tej pory były spowodowane złą kooperacją z producentami samochodów. Według pogłosek, rozstrzygnięcie tej emocjonującej rywalizacje będzie możliwe, dzięki życzliwości anonimowego kolekcjonera, który użyczył auta na potrzeby programu. Co ciekawe, na Twitterze pojawił się wpis od Chris Harrisa - okazuje się, że nowy sezon jego programu będzie miał podobną czołówkę.

Bez__tytu__u2221.jpg

Emisja Gear Knobs już na początku 2016 roku!Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.55662083625793 s