Giełda tuningowanych aut


Opel Zafira wersja OPC - rodzinne turbo - 270 koni

Cena: 22900 PLN

Golf 6 GTI

Cena: 51900 PLN

Audi TT

Cena: 65000 PLN
Najnowsze polskie projekty

Golf VR6T 500+ Compsport
W przerwie międzyświątecznej nasz znajomy fotograf -...
2800 cm3
500+ KM
590 Nm
unknown sek
unknown km/h
awd
Honda Civic Type-R Tajpa
Kilka dni temu, po poście ze zmodyfikowanym Scionem...
2000 cm3
400 KM
540 Nm
bd sek
270+ km/h
FWD


Najbardziej popularne


Aktualności

Polityka ponad kodeksem drogowym


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-07-28 | Komentarzy:

Bycie członkiem elity władzy zobowiązuje. Jako osoba publiczna taki człowiek musi służyć swojemu krajowi, godnie go reprezentować, uważać na każdą swoją wypowiedź. Jest jednak druga, lepsza strona medalu. Taka pozycja przynosi wiele korzyści w życiu codziennym.

Polska obsiana fotoradarami, dziesiątki nowych radiowozów z wideorejestratorami, odcinkowy pomiar prędkości, możliwość karania kierowców przez policję, ITD, straż miejską, gminną, graniczną, masowe odbieranie praw jazdy, czyli głośne ostatnio "zero tolerancji" - wszystko z myślą o ukróceniu piractwa na drogach. Niestety wyłącznie pośród szarych obywateli.

Poniższa sytuacja przedstawia zorganizowaną kolumnę pojazdów, prowadzoną przez oznakowany pojazd policji z włączonymi sygnałami uprzywilejowania. Teoretycznie wszystko jest w porządku. Jednak czy naprawdę trzeba się aż tak spieszyć? Oczywistym jest, że uczestniczący w tym VIP nie prowadzi osobiście, tylko jest wieziony przez kierowcę ze sporym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami. Wykonuje on jedynie obowiązki przełożonego, biorąc na siebie ogromną odpowiedzialność za bezpieczeństwo innych uczestników ruchu. Smutny jest fakt, że zaostrzenia przepisów domagają się ci, którzy z każdej kontroli drogowej mogą wymigać się immunitetem...Zobacz takżeOceń...Ocena: 5/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21564
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 73

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

2.8626489639282 s