Giełda tuningowanych aut


Aktualności

Porsche Cayenne by Kahn Design


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2012-04-02 | Komentarzy:

A.Kahn Design opublikował szczegóły na temat kolejnego z serii "Wide-Track Edition" programu przygotowanego tym razem dla bieżącej generacji Porsche Cayenne. Dotychczas wielu tunerów miało już okazję podjąć trud związany z opracowaniem odpowiednich pakietów modyfikacyjnych dla sportowego SUV-a ze Stuttgartu i wielu z nich zaliczyło tak zwaną porażkę. Do tej grupy nie można jednak zakwalifikować brytyjskiego tunera z Bradfordu, który podszedł do zadania w sposób jak najbardziej profesjonalny i osiągnął pożądany efekt.

porsche_cayenne_wide_track_by_a_kahn_design_100386749_l.jpg

Afzal Kahn - założyciel i projektant A.Kahn Design położył szczególny nacisk na poprawienie aerodynamiki pojazdu. Wprowadzone zmiany objęły między innymi: poszerzone nadkola, nowy zestaw zderzaków, zintegrowane światła do jazdy dziennej z diodami LED, spojler w dolnej części pokrywy bagażnika oraz obniżone, sztywniejsze zawieszenie. Pozostałe modyfikacje dotyczą zastosowania układu wydechowego ze stali nierdzewnej o wysokiej przepustowości oraz wstawienia 22-calowych felg Kahn RS 600.

porsche_cayenne_wide_track_by_a_kahn_design_100386752_l.jpg

Wnętrze kabiny (podświetlane za pomocą zintegrowanego systemu diod typu LED) zostało wykończone ciemno-czerwoną, pikowaną i perforowaną skórą. Tradycyjnie tuner zastąpił także seryjne wskaźniki na rzecz niestandardowego komponentu sygnowanego jego logiem. 

[źródło: www.autoevolution.com]


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.0343670845032 s