Aktualności

Problem pierwszego sortu dla 11 właścicieli Lamborghini Centenario - akcja serwisowa


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2018-05-09 | Komentarzy:
Jeśli przymierzacie się do zakupu limitowanego Lamborghini Centenario z drugiej ręki, weźcie pod uwagę, że Lamborghini ogłosiło akcję serwisową dla 11 egzemplarzy tego wściekłego byka. OKazuje się, że model bazujący na Aventadorze, powstały dla uczczenia setnych urodzin Feruccio Lamborghiniego ma problem z błędną tabliczką, która określa maksymalną ładowność egzotyka.

Niestety nie wiemy, jaka jest skala błędu. Jeśli jednak kupujecie Lambo z zamiarem przyłączenia do niego przyczepy kempingowej lub przyczepy z łodzią, lepiej się wstrzymać. Problem dotyczy 11 egzemplarzy, które trafiły na rynek amerykański w 2017 roku.


Oryginalnie Centenario pomieści w przednim bagażniku dwa kaski wyścigowe i nie przewiduje montaż narciarskiego boxa na dachu. Chociaż w tej kwestii jesteśmy pewni, że Jon Olsson wymyśliłby odpowiedni patent. Lamborghini łącznie wyprodukowało 40 egzemplarzy tego modelu, w tym 20 z nich ma otwierany dach. Katalogowa cena flagowca to ponad 7 200 000 zł, obecnie już nieco więcej. Supersamochód zasilany jest przez 6,5-litrowe V12 o mocy 759 KM, dzięki czemu przyspieszenie możliwe jest w czasie poniżej 3 sekund, a prędkość maksymalna to min 350 km/h. Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.65563297271729 s