Aktualności

Problemy Fiata mogą doprowadzić do odsprzedaży Alfy Romeo i Maserati


Autor: Jey Wild | Dodano: 2016-12-30 | Komentarzy:

Koncern Fiat Chrysler Automobiles (FCA) ma spore problemy finansowe na zakończenie 2016 roku. Stale powiększający się dług wynoszący na koniec 3 kwartału ponad 7 miliardów dolarów, nie wróży dobrze. Jeżeli dołożymy do tego informację o wszczętym dochodzeniu przeciw koncernowi w związku z problemami jakie występują w autach Dodge Durango i RAM 1500, sytuacja robi się coraz trudniejsza. We wspomnianych samochodach wykryto problem, związany z ryzykiem stoczenia się pojazdu po opuszczeniu kabiny.

2016_durango_md_rt_blacktop.jpg

Wszystkich podejrzanych egzemplarzy jest około 1 milion, do tego kolejnych 1.4 miliona aut zostanie wezwanych na akcje serwisową związaną z wymianą poduszek powietrznych. Wszystko to razem kumuluje bardzo przykry obraz koncernu FCA, tonący w coraz większych długach, a sprzedaż aut wcale nie napawa optymizmem, na możliwość wyjścia na prostą. Jedną z recept na poprawę sytuacji jaką przedstawiła firma Evercore ISI, jest sprzedaż marek Alfa Romeo oraz Maserati. Sytuacja marki Maserati powinna się poprawiać dzięki wprowadzeniu do oferty nowego modelu w postaci SUVa Levante. Alfa Romeo też przeszła kolosalną zmianę wprowadzając bardzo ciekawy produkt w postaci Giulii QV oraz mającego pojawić się niebawem nowego SUVa Stelvio.

Zobacz też  pierwszą, pełną emocji reklamę Stelvio.

Czas pokaże jak to się skończy, w niedalekiej przeszłości mówiło się o tym że koncert VW jest zainteresowany kupnem Alfa Romeo, jednak teraz mają własne problemy o nazwie "dieselgate". Czas pokaże jak to wszystko się zakończy. 

Alfa_Romeo_Stelvio_8.jpg


Zobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21408
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 151

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.61386013031006 s