Aktualności

Przy kawie z egzotykami po raz pierwszy na Pomorzu! Cars & Coffee w Gdyni!


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2017-07-17 | Komentarzy:
Już 30 lipca na terenie pięknego, XVIII-wiecznego pałacu w Gdyni odbędzie się kolejne w Polsce spotkanie z cyklu Cars & Coffee. Organizatorzy polskiej edycji wydarzenia zapraszają wszystkich właścicieli ciekawych samochodów i sympatyków ekskluzywnej motoryzacji do wspólnego spędzenia ostatniej niedzieli lipca w Gdyni. Nie zabraknie wspaniałych ludzi, pojazdów i hektolitrów smacznej kawy. 

Do tej pory wydarzenia Cars & Coffee gromadziło na polskich spotkaniach ponad 50 samochodów przeróżnych marek. Moce najmocniejszych pojazdów sięgały pułapu 800 KM. Na spotkaniu zaplanowanym w Gdyni będą zarówno nowe auta, jak i te ze statusem klasyka. Swoje ekspozycje wystawią na pewno: dealer Ferrari Warszawa i dealer BAwaria Motors Gdańsk. Po prywatnej części spotkania oraz wspólnym lunchu, uczestnicy przejadą pod stadion Ergo Arena w Sopocie, gdzie publiczność będzie mogła obejrzeć zgromadzone samochody.

W evencie można wziąć udział z własnym autem (koszt 200 zł za kierowcę + 100 zł za pasażera), ale tak naprawdę wystarczy już sama pasja. Organizatorzy umożliwiają wstęp na miejsce spotkania także jako obserwator. Koszt uczestnictwa wynosi 130 zł i zgłaszać się można poprzez platformę EventBrite. Liczba wejść jest ograniczona. Wszystkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie C&C (klik).


Zobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21544
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 317

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.55161499977112 s