Aktualności

Przygoda złotego Aventadora w czasie sesji


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2012-06-20 | Komentarzy:

Prowadzenie Lamborghini Aventadora oklejonego złotą folią ma co najmniej dwie zalety. Pierwsza to sama przyjemności z jazdy. Druga zaś, głownie dla tych, którzy lubią czuć na sobie wzrok innych, to gwarancja tego, że nie przejedziemy niezauważeni. Rzecz w tym, że ultrasportowe auto w złocie przyciąga uwagę również policjantów...

przygody zlotego aventadora 5.jpg

Poniższy filmik został nakręcony podczas nocnej sesji samochodu w Miami. Kierowca nie zdołał powstrzymać swojej prawej stopy, co z resztą jest całkowicie zrozumiałe :) Policjanci, którzy stali na trasie przejazdu złotego Aventadora, nie mogli nie zatrzymać takiego kąska. Według osób odpowiedzialnych za realizację materiału kierowca został potraktowany nadzwyczaj pobłażliwie. "The Police were great! They let him go. Oh yea.. they loved the car too!" Prosty z tego wniosek: wyróżnianie się z tłumu czasami popłaca!


Warto dodać, że premiera pierwszego na świecie Lamborghini Aventadora pokrytego złotą, połyskującą folią odbyła się w ten weekend właśnie w Miami. Oto jak pojazd się prezentuje.


[Foto: youtube & facebook.com/NueVuePhotography]


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21544
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 50

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.6990621089935 s