Aktualności

Quattro na Stadionie Narodowym - przekonaj się jak działa słynny napęd Audi!


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2014-01-21 | Komentarzy:

Audi zostało oficjalnym partnerem projektu „Zimowy Narodowy”, czyli cyklu zimowych imprez pozwalających na korzystanie z utworzonego na płycie Stadionu Narodowego w Warszawie - lodowiska oraz zbudowanych obok toru rolkowego, boisk do badmintona i skateparku.

W ramach przedsięwzięcia, Audi wyeksponuje na Stadionie Narodowym samochody z napędem quattro i umożliwi jazdy testowe wybranymi autami z takim właśnie napędem. Jak przekonują organizatorzy eventu - „Zimowy Narodowy” to ciekawe rozwiązanie wykorzystania przestrzeni Stadionu Narodowego przez 365 dni w roku. Do dyspozycji wszystkich zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu oddano do użytku największe w Polsce - lodowisko oraz szereg innych atrakcji. Wśród nich: tor do jazdy na rolkach i na longboardzie, skatepark czy boiska do badmintona.

„Zima to pora roku, podczas której najłatwiej docenić napęd na cztery koła. Stąd obecność Audi na „Zimowym Narodowym” – mówi Wojciech Usak – dyrektor marketingu Audi. „Przedstawiamy tu całą gamę samochodów z napędem na cztery koła, włącznie ze sportowymi wersjami RS. To pojazdy, które świetnie radzą sobie w każdych warunkach, o czym kierowcy przekonują się od ponad trzydziestu lat. Teraz osoby zainteresowane techniką quattro, odwiedzając naszą ekspozycję na „Zimowym Narodowym”, będą mogły przetestować auto z tym napędem – dodaje Wojciech Usak.

fasada_011.jpg

Samochody, wyposażone w słynny napęd Quattro to bez wątpienia sztandarowy produkt koncernu z Ingolstadt. Dla Audi - quattro to jednak coś więcej niż tylko jedno z możliwych rozwiązań technicznych – to filozofia, która decyduje o istnieniu "czterech ringów". To gwarancja bezpiecznej i sportowej jazdy, wysokich kompetencji technicznych i dynamicznego stylu życia. 

Akcja zapowiada się bardzo ciekawie. Wszystkich zainteresowanych jazdami próbnymi już teraz zapraszamy na Stadion Narodowy!

źródło: Audi Polska


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.64096093177795 s