Aktualności

Rage 2013 - kilkudniowa impreza z udziałem superaut w Polsce


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2013-08-12 | Komentarzy:

Rage 2013 to kilkudniowa impreza motoryzacyjna, która łączy w sobie elementy turystyki samochodowej połączonej z rywalizacją na publicznych drogach, a także niebanalną zabawę i ekskluzywny styl życia. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia, a 30 szybkich i drogich samochodów przemierzy trasę od Warszawy aż do mety w Międzyzdrojach.

Uczestnikami wydarzenia będą posiadacze sportowych aut, osobistości znane ze świata sportu i kultury, a także członkowie i partnerzy klubu Elite Circle, organizatora eventu. Idea imprezy polega na tym, aby każda z załóg, składająca się z kierowcy oraz pilota, przemierzyła trasę według własnego scenariusza, ale z zachowaniem ogólnych wytycznych. Wymagane jest odnalezienie jak największej liczby checkpointów oraz zdobycie możliwie jak największej ilości punktów, poprzez poprawne i terminowe wykonywanie przygotowanych zadań. Na punktach kontrolnych czekają na uczestników zagadki, konkurencje sprawnościowe i techniczne. Wygra ta załoga, która zgromadzi najwięcej punktów oraz dojedzie do mety przed upływem określonego czasu.

rage_2013_4.jpg

Egzotyczne auta oraz podróżujące w nich załogi będzie można śledzić na trasie: Warszawa, Modlin, Ostróda, Gdańsk, Sopot, Słupsk, Zegrze Pomorskie, Biały Bór, Koszalin, Międzyzdroje. Każdego dnia, które są przeznaczone na jazdę, kierowcy przemierzą dystans około 350 kilometrów. Poszczególne etapy zaczynają się i kończą w Warszawie, Sopocie, Koszalinie oraz Międzyzdrojach, gdzie uczestnicy nocują w luksusowych hotelach, ale wcześniej bawią się na otwartych dla publiczności wydarzeniach oraz w klubach.

rage_2013_3.jpg

Rywalizacja sportowa w mocnych samochodach, walka na chekpointach oraz dobra zabawa to główne założenia Rage 2013. Z całą pewnością wydarzenie skupi wokół siebie mnóstwo pasjonatów motoryzacji. Więcej szczegółów na facebookowym profilu Elite Circle oraz na stronie Powersport.pl.

[Foto: materiały prasowe]


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

2.0108458995819 s