Aktualności

Range Rover Harris Tweed


Autor: Piotr Sieniawski | Dodano: 2012-03-21 | Komentarzy:

Gdy ósmego marca rozpoczynały się największe europejskie targi motoryzacyjne, po drugiej stronie kanału La Manche urzeczywistniano sny o tweedowym wnętrzu Range Rovera. Szkocka wełna znana jest na całym świecie, a jednym ze sztandarowych producentów jest Harris Tweed. To właśnie na jego cześć Pan Afzal Kahn przyszykował specjalną serię.


Perłowoczarny Range cechuje się unikalną atrapą chłodnicy, której oka wykonano w stylu 3D. Poniżej napotkamy dyskretny spojler z diodowym oświetleniem do jazdy dziennej, a z tyłu dostrzeżemy cztery zakończenia - wydechu ze stali nierdzewnej - zgrupowane po dwóch stronach dyfuzora. Samochód porusza się na kutych, 22-calowych felgach Kahn RS z firmowymi środkami. Pięć matowoszarych podwójnych ramion chroni dostępu do polakierowanych na złoto zacisków hamulcowych.

exterior1_730.jpg

Przekraczając podświetlone progi, tradycyjne już wstąpimy w inny wymiar luksusu. Czarna, perforowana skórka nosi tym razem tweedowe wstawki, najwyższej jakości drewno pokryto błyszczącoczarną barwą, a stylowy zegarek w dolnej części konsoli centralnej otoczono kryształkami Swarovskiego.

interior1_730_2.jpg

Range Rovera Harris Tweed Edition wyceniono na 88 875 funtów.

[Źródło: Project Kahn] 


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.54518389701843 s