Aktualności

Range Rover Sport by Anderson Germany


Autor: Piotr Sieniawski | Dodano: 2012-01-26 | Komentarzy:

Patrząc na kolejną modyfikację Range Rovera Sport (tym razem V8 Supercharged), można wysnuć wniosek, że bryła mniejszego z Range-ów jeszcze się tunerom nie opatrzyła.


Taki na przykład Anderson Germany wziął na warsztat śnieżnobiały (lakier Superior Weiss Metallic) egzemplarz z przyciemnionymi szybami, dokładając w prezencie m.in. spojler zderzakowy oraz progi wykonane z włókna karbonizowanego. Spojlerem na klapie bagażnika zadbano o odpowiedni docisk powietrza, a czterema kwadratowymi końcówkami układu wydechowego (+ zdalnie regulowane klapy), o należyty wylot spalin. Poza oczywistymi funkcjami, obniżone zawieszenie pełni zasadniczą rolę, wydatnie podkreśla wielkość 22-calowych błyszczącoczarnych obręczy.

660_730.jpg

Do wyśmienicie wyszykowanych wnętrz w wykonaniu Anderson Germany zdążyliśmy się przyzwyczaić. Dlatego nie zaskoczy nas biało-beżowa skórka, karbonowe dodatki, rozbudowany zestaw multimedialny obejmujący także ciekłokrystaliczne monitory w przednich zagłówkach, ani nawet ergonomiczne koło kierownicy.

[Źródło: Anderson Germany] 


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.60273003578186 s