Aktualności

Range Rover Sport Miyagi Edition


Autor: Piotr Sieniawski | Dodano: 2012-10-17 | Komentarzy:

Podczas zeszłorocznego tsunami – i kataklizmu z nim związanego – japońska prefektura Miyagi okazała się jedną z najbardziej poszkodowanych. Aby wspomóc tamtej region, Project Kahn opracowało serię, której nazwa bezpośrednio nawiązuje do zakątka na wyspie Honsiu.


Niebieski Range Rover Sport olśniewa na tylko błyszczącym lakierem Bali Blue, ale i przeprojektowanym zderzakiem z pionowo usadowionymi ledowymi światłami DRL, stalowymi otoczkami świateł przeciwmgielnych, srebrnymi progami, dwoma „sklejonymi” zakończeniami wydechu Cosworth oraz 22-calowymi obręczami, również dostarczonymi przez legendarnego opiekuna silników Forda czy Subaru. Kilkadziesiąt czarnych ramion w kształcie litery „Y” otoczono niebieską ramką o równie intensywnym, co karoseria, odcieniu. Niebieską dominację stara się przełamać matowoczarny dach, maska, jak również kratownica o strukturze plastra miodu w bocznych wlotach powietrza.

8259_730.jpg

Mimo że niewidoczne, wnętrze uświetnia czarna perforowana skórka, przepikowana w wiadomych miejscach srebrną nitką. Zaś tarcze wszelkich zegarów pokolorowano w kolorze Electric Blue.

[Źródło: Project Kahn] 


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.9572789669037 s