Aktualności

Range Rover Sport poprawiony przez Overfinch


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-07-06 | Komentarzy:

Range Rover nie jest szczególnie rozchwytywany przez warsztaty tuningowe. Są jednak takie firmy, które wiedzą jak zadbać o produkty tej marki. Z pewnością zalicza się do nich Overfinch.

Ceny Luksusowego SUVa w zmodyfikowanej edycji zaczynają się od ponad 150 tys USD, jednak z racji tego, że każdy egzemplarz jest tworzony indywidualnie pod klienta, jest to kwota mocno umowna.

range_1.jpg

W zamian za takie uszczuplenie konta właściciela, warsztat oferuje przeprogramowanie ECU silnika owocujące wartości 552 KM. Dodatkowo dla eskalacji frajdy kluczyk auta, wykonany z wysokiej jakości aluminium, został doposażony w specjalny przycisk, który poprzez Bluetooth steruje elektronicznymi zaworami umieszczonymi w wydechu. Track Mode pozwala w pełni wykrzyczeć się 4 końcówkom układu wydechowego.

range_2.jpg

Z zewnątrz auto otrzymało agresywny bodykit wzbogacony o dyfuzory wykonane z włókna węglowego. Przedni zderzak wyposażony jest w dodatkowe światła wykonane w technologii LED.

range_3.jpg

Felgi mają 21" średnicy i cechują się niższą od swoich fabrycznych odpowiedników masą. Pozwoliło to na zmniejszenie masy nieresorowanej. Jednak z myślą o osobach, którzy wygląd przedkładają ponad użyteczność podczas dynamicznej jazdy, Overfinch ma w swojej ofercie obręcze o cal bądź nawet dwa cale większe. W kwestii wnętrza ciężko cokolwiek napisać, gdyż tutaj jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia klienta.


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 76

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.0117719173431 s