Aktualności

RS5 usprawnione przez Sennera


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-06-24 | Komentarzy:

Audi od dłuższego czasu rozpieszcza swoich klientów 3 poziomami swoich aut. Dla kogo model z "A" na początku jest niewystarczający, producent oferuje wersje "S". Bardziej wymagający mają do dyspozycji linię "RS". Gdy propozycje Niemców się skończą, do gry wchodzą warsztaty tuningowe.

Jednym z nich jest Senner Tuning. Nie bawiąc się w kompromisy zabrał się za topową wersję podnosząc jej moc z 450 do 504 KM. Przyrost ten uzyskane poprzez ponowne wystrojenie silnika, oraz montaż zmodyfikowanego układu wydechowego.

rs5_1.jpg

Większa moc nie zdałaby się na nic, gdyby nie nadążały za nią właściwości trakcyjne auta. Jak na fachowców przystało, do sprawy podeszło się kompleksowo, i tym sposobem przeciążenia czy nierówności nawierzchni wybiera gwintowane zawieszenie Bilsteina. Za sprawą obniżenia nowe, dwudziestocalowe obręcze jeszcze lepiej zgrywają się z nadkolami. Felgi Competec wykończono połyskującą czernią.

rs5_2.jpg

Czerń zagościła również na grillu czy bocznych lusterkach. Kontrastują z nimi elementy wykończone jaskrawą żółcią. Są to dokładki zderzaków, które współgrają z zaciskami hamulcowymi utrzymanymi w takiej samej tonacji.

rs5_3.jpg

Są takie miejsca, gdzie seryjnym RS5 nie da się zaimponować. Kuwejt, Monako, Londyn. To właśnie tam najprawdopodobniej będzie można dostrzec tego typu modyfikacje.


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.68061709403992 s