Aktualności

RS6 Performance walczy na decybele z najgłośniejszym Audi S5 w Polsce


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2016-10-19 | Komentarzy:

Akustyczny terror w bielskim tunelu i jesienne dmuchanie liści u podnóża przełęczy Przegibek w wykonaniu duetu V8. Tak właśnie spędziliśmy weekend :) Zobaczcie jak pod względem natężenia dźwięku wypada nowe RS6 Performance na tle najgłośniejszego Audi S5 Supercharged w Polsce.

Customowy wydech HMS projektu B3Tour jest głośniejszy od kumulacji systemów Akrapovica, Armytrixa i Milltek (a). Próżno szukać lepszego pobudzenia z samego rana. Krótka lekcja muzyki thrash-metalowej w wykonaniu dwóch wspaniałych Audi postawi na nogi każdego! Do tematu czerwonego RS6 Performance o mocy 605 KM wrócimy już niebawem z szerszym materiałem i genialną sesją zdjęciową zrealizowaną przez Łukasza Płonkę. Tymczasem zapraszamy do przeglądania naszych dzisiejszych materiałów.

s2.jpg

s3.jpg

Zobacz także polską jesień z dodatkiem Audi S5 Supercharged 590KM (klik) - głośny materiał na zakończenie sezonu 2015

Przejazd przez tunel został także nagrany z perspektywy ekipy w S5:#exhaustnote w drodze na Przegibek:Rekrutacja na nowego konserwatora powierzchni płaskich - sprawa jest ważna, trzeba przedmuchać wszystkie liście w kraju.Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.52782297134399 s