Aktualności

Rzeźnicy i rzeźbiarze odc. 4 - BMW M5 F10


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-10-28 | Komentarzy:

BMW M5 generacji F10 to dla wielu samochód marzeń. Luksusowy sedan łączy w sobie nieprzeciętne osiągi, bogate wyposażenie i agresywny wygląd. Ci, którzy nie mogą sobie pozwolić na M-piątkę wprost z salonu, będą szukać egzemplarza z rynku wtórnego w dobrym stanie. Mogłoby się wydawać, że to ogłoszenie pochodzące z serwisu otomoto.pl to świetna okazja. Niestety, sprzedawca to tytułowy rzeźnik i rzeźbiarz - zwykły oszust.

Dajmy na to, że dysponujemy kwotą około 250 tysięcy złotych i już od jakiegoś czasu rozglądamy się za samochodem pokroju BMW M5. Oszczędności kosztowały nas niemało wyrzeczeń, które jednak byliśmy w stanie ponieść, aby w końcu wejść w posiadanie upragnionego auta. Przeszukujemy sieć i codziennie śledzimy ogłoszenia w popularnych serwisach, aby znaleźć perełkę godną naszego zainteresowania i fatygi, aby pojechać obejrzeć przedmiot sprzedaży.

bmw_m5_rz_i_rz_16.jpg

Naszą uwagę przyciąga ta oferta (dane sprzedającego oraz numer ogłoszenia zostały zasłonięte celowo - nie chcemy piętnować konkretnych ludzi, lecz samo zjawisko). Lśniąca M-piątka pochodzi z 2013 roku, ma niski przebieg 7600 km i jest sprowadzona ze Stanów Zjednoczonych, gdzie była samochodem demonstracyjnym w salonie. Bajka! Oglądając zdjęcia wyobrażamy sobie ryk 4,4-litrowej jednostki V8 o podwójnym turbodoładowaniu oraz zapach tylnych opon, które łatwo unicestwia stado 560 koni mechanicznych. Nic tylko dzwonić na numer podany w ogłoszeniu i czym prędzej jechać do wielkopolskiej miejscowości, aby nikt nie sprzątnął nam sprzed nosa tej pięknej sztuki.

bmw_m5_rz_i_rz_2.jpg

bmw_m5_rz_i_rz_3.jpg

bmw_m5_rz_i_rz_4.jpg

Ochłońmy. Pośpiech nie jest wskazany w przypadku kupowania używanego samochodu...Oceń...Ocena: 5/5 (4 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.42930388450623 s