Aktualności

Największy na świecie salon Rolls Royce'a


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2011-03-30 | Komentarzy:

Bliski Wschód to niezwykle ważny rynek zbytu dla producentów ekskluzywnych samochodów. Udowadnia to również Rolls Royce, który otworzył właśnie w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich swój zjawiskowy salon o powierzchni 900 metrów kwadratowych. Oprócz wyeksponowanych pięciu modeli Rolls Royce'a w obiekcie znajduje się hala, gdzie można skonfigurować swoją limuzynę, kawiarnia oraz serwis. Jest to największy salon brytyjskiego producenta na świecie.

rolls royce salon 2.jpg

Rolls Royce wybudował ten olbrzymi budynek w ramach strategii, której nadrzędnym celem jest ciągłe powiększanie sprzedaży swoich aut w rejonie Zatoki Perskiej. Otóż już 8 z 32 salonów marki jest zlokalizowanych na Bliskim Wschodzie. Widać wyraźnie, jak mocno przyciągają producenta pieniądze zamożnych szejków.

Z tej również okazji ogłoszono wprowadzenie do sprzedaży edycji limitowanej Rolls Royce'a Phantom Drophead Coupe z serii Spirit of Ecstasy Centenary Collection. Samochód w tej wersji ma być uczczeniem stulecia figurki, która zdobi maski brytyjskich limuzyn. Jeden ze stu limitowanych egzemplarzy trafił do salonu w Abu Zabi.

Foto: rolls-roycemotorcars-abudhabimotors.com


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.60133194923401 s