Giełda tuningowanych aut


Aktualności

Sąsiedzka zemsta: BMW X6 podpalone za złe parkowanie


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2014-02-12 | Komentarzy:

Niewystarczająca ilość parkingów - z tym problemem borykamy się wszyscy, czy to w Polsce, czy w innych krajach Europy. I nie chodzi tylko o zatłoczone centra miast, gdzie w godzinach szczytu nie ma najmniejszej szansy na miejsce parkingowe. Problem dotyczy również osiedli mieszkaniowych.

Plany zagospodarowania terenu jednostek urbanistycznych, szczególnie tych, które zostały zbudowane dekady temu nie uwzględniały tak znacznego przyrostu pojazdów, a co za tym idzie odpowiedniej przestrzeni na miejsca parkingowe dla mieszkańców. Co zatem zrobić, kiedy na lokalnym parkingu zabraknie dla nas miejsca?

635150973027501522.jpg

Pozostaje improwizacja. Najczęściej jesteśmy skazani na wykorzystanie pierwszego lepszego miejsca, czy jest to kawałek trawnika, czy też chodnika. Niestety, niektórym może się nie spodobać takie postępowanie i jak na złość wzywają odpowiednie służby, aby uprzykrzyć nam życie. Podobna sytuacja w ostatnim czasie miała miejsce na jednym z osiedli mieszkaniowych w Rosji. Z jednym  "małym wyjątkiem"  - telefon do straży miejskiej zastąpiono bardzo radykalnym samosądem. Białe X6, które stało na terenie placu zabaw zostało...podpalone. Kiedy na miejsce zdarzenia dotarła jednostka straży pożarnej było już za późno. BMW X6 warte około 300 000 zł spłonęło. Zobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.0794060230255 s