Aktualności

Scirocco by JMS Racelook


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-01-16 | Komentarzy:

Volkswagen Scirocco istnieje na rynku już od dobrych kilku lat. Jest o tyle ciekawą propozycją, że łączy praktyczność z dobrym wyglądem. Ponieważ ciężko coś zarzucić niemieckiemu coupe, tuner JMS Racelook wziął się za modyfikację z pewną dozą strachu. Zobaczcie co z tego wyszło…

Fani niemieckiej marki z pewnością od razu zauważą, że pod przednim zderzakiem pojawił się delikatny spojler. Ponieważ został on wtopiony w konstrukcję zderzaka jest dyskretny, jednak wyraźnie optycznie obniża karoserię. Z tyłu oczy automaniaków cieszyć może mały dyfuzor. Element posiada przetłoczenia oraz akcenty z włókna węglowego. Ponadto został doposażony w cztery końcówki wydechu. Każda z rur markowana jest logiem firmy Eisenmann.

volkswagen_scirocco_enters_the_jms_racelook_zone_medium_3.jpg


Ciężko będzie przeoczyć również szprychowe felgi aluminiowe. Każda z obręczy posiada spory próg i wielkość 19-cali. O ile alusy same w sobie wyglądają atrakcyjnie, o tyle nie podoba się nam błyszcząca barwa. Chrom może lepiej prezentowałby się w zestawieniu z czarną karoserią. Felgi Barracude kryją za sobą nowe zawieszenie. Zestaw części firmy H&R sprawi, że Scirocco przybliży się do asfaltu o 45 mm i stanie się sztywniejszy w zakrętach.

volkswagen_scirocco_enters_the_jms_racelook_zone_medium_5.jpg


Firma w informacji prasowej napisała, że Scirocco to naprawdę niesamowity, unikalny i piękny samochód. W takich przypadkach modyfikowanie jest o tyle trudne, że jeden krzywy ruch może sprawić, że prezencja coupe znacznie się pogorszy. Ponieważ jednak projektanci JMS działali z pełną uwagą, tuner jest zadowolony z wyniku. Patrząc z punktu widzenia obserwatora, raczej zgodzimy się z opinią firmy. Volkswagen stał się niższy i nieco bardziej agresywny. Jednym słowem w dyskrecji jest siła.

Foto: JMS Racelook


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (4 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.66809988021851 s