Aktualności

Pakiet do Seta Exeo


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-02-18 | Komentarzy:

Pisanie o modyfikacjach drogich i luksusowych aut sprawia nam ogromną przyjemność, ale ciekawe projekty samochodów, które łatwiej spotkać na naszych drogach też wywołują nasze zainteresowanie. Przyjrzyjmy się tym razem pakietowi tuningowemu jaki przygotowała firma Je Design dla Seata Exeo ST.


Niebieska karoseria hiszpańskiego kombiaka otrzymała nowy spojler z przodu oraz czarny grill. Po bokach tuner zastosował wydłużone i nieco inaczej poprowadzone fartuchy oraz felgi aluminiowe z rajdowym wzorem. Każda z ciemnych obręczy ma wielkość 19 cali. Je Design doszło do wniosku, że kilka zmian przyda się także tyłowi. Nad klapą bagażnika umieszczono spojler, a w zderzaku dyfuzor, który imituje wykonanie z włókna węglowego. Oczywiście nie zabrakło także nowych końcówek wydechu.

 

seat_exeo_st_targeted_by_je_design_medium_1.jpg


Ogromny wpływ na nowy wygląd Seata ma obniżone zawieszenie. Dzięki krótszym sprężynom i częściom firmy KW Exeo znajduje się o 35 mm bliżej powierzchni drogi. Automatycznie kombiak stał się bardziej sztywny i powinien się lepiej zachowywać w zakrętach.

seat_exeo_st_targeted_by_je_design_medium_2.jpg


W kabinie pasażerskiej Je Design skupiło się na połączeniu sportu z odrobiną luksusu. Stąd właśnie wzięły się świetnie wyprofilowane fotele, które jednocześnie wykończono wysokiej jakości skórą oraz wyposażono w system masażu.

seat_exeo_st_targeted_by_je_design_medium_3.jpg


Kit obejmujący modyfikację silnika może dotyczyć 2-litrowego diesla lub 2-litrowej benzyny. Jeżeli myślicie o silniku wysokoprężnym, to za sprawą nowego oprogramowania i kilku innych elementów standardowa moc 170 koni może wzrosnąć do 205 KM. W tym samym czasie moment obrotowy podskoczy z 350 do 385 Nm. Agregat benzynowy dzięki kuracji może uzyskać 270 koni mechanicznych i 390 Nm (211 KM i 320 Nm w standardzie).

Foto: Je Design


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 2/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.57592391967773 s