Aktualności

Spłonęło Porsche Adama Małysza


Autor: Admin | Dodano: 2011-06-27 | Komentarzy:

Jak podaje portal tvn.24.pl w Świętoszowie (woj. dolnośląskie) zapalił się samochód Adama Małysza. W porsche doszło do samozapłonu. Byłemu skoczkowi nic się nie stało i pojechał potem w Rajdzie Drezno-Wrocław. Innym samochodem.
- Doszło do samozapłonu, nikomu nic się nie stało - mówi nam Jasiek Nałęcz, PR Manager RMF Caroline Team, czyli zespołu w którym jeździ Małysz.

malysz2.jpg


16 czerwca polski skoczek wszech czasów trenował w Świętoszowie, w powiecie bolesławieckim. - Odbywał rekonesans - mówi Nałęcz. Twierdzi, że auto szybko ugaszono. - Największe zniszczenia są z tyłu, w okolicach baku paliwa - dodaje. Jednak jak twierdzą świadkowie zdarzenia samochód spłonął doszczętnie.

Jak powiedział tvn24.pl przedstawiciel RMF Caroline Team, zespół dysponuje trzema Porsche Cayenne. Ten samochód, który się zapalił, będzie naprawiany.


W niedzielę Adam Małysz ukończył Rajd Drezno-Wrocław (wbrew nazwie rozgrywany... w odwrotnym kierunku). D
o stolicy Saksonii jednak nie dojechał. Startował jako tzw. "zerówka" w klasie cross-country, która rywalizację kończyła w Żaganiu, po przejechaniu ok. 200 kilometrów. Jego wyniki nie były liczone do klasyfikacji generalnej. Od poniedziałku Małysz trenuje na poligonie wojskowym w Drawsku-Pomorskim. 23 sierpnia Polak wystartuje na Węgrzech w rajdzie Hungarian Baja. W styczniu przyszłego roku chce pojechać w najsłynniejszym rajdzie terenowym świata - Dakarze.

źródło: www.tvn24.pl
Oceń...Ocena: 5/5 (3 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.73228597640991 s