Aktualności

Stoisko Liberty Walk na salonie motoryzacyjnym w Genewie


Autor: PM | Dodano: 2018-03-08 | Komentarzy:

Liberty Walk, jeden z najbardziej rozpoznawanych tunerów z Japonii, przywiózł do Genewy cztery samochody, aby przedstawić swoją nową ofertę europejskiej publiczności. W krzykliwe i bardzo szerokie body kity zostały ubrane tym razem cztery samochody - Lamborghini Aventador, Nissan GT-R, Ford Mustang i BMW M4 Cabrio.

Aventador po sterydach wygląda jak torowa bestia i wręcz kipi agresją. Poszerzenia wykonane z kompozytu zbrojonego włóknem węglowym i polimerową osłoną wraz z pneumatycznym zawieszeniem oraz poszerzanymi felgami dają niesamowity efekt. GT-R wyróżnia się przede wszystkim karbonowymi elementami z kontrastującymi błękitnym lakierem oraz olbrzymim skrzydłem na tylnej klapie.

lb_2.jpg

lb_3.jpg

lb_4.jpg

lb_5.jpg

Mustang z japońskim paszportem również ma pneumatyczne zawieszenie i na pewno też nie zostanie niezauważony na ulicy - wersja z 5-litrowym silnikiem V8 otrzymała pokaźnych rozmiarów duck tail i mocno nadmuchane nadkola. BMW M4 w kabriolecie to dopełnienie genewskiego stoiska, które przyciąga wielu odwiedzających - trudno jest przejść obojętnie koło takich aut.

lb_6.jpg

lb_7.jpg

lb_9.jpg

lb_8.jpgOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.48423099517822 s